Langugage:
Kurumsal
Argen Mühendislik

ARGEN MÜHENDİSLİK Makine Mühendisi Abdullah Arslan tarafından kurulmuştur. 20 yıla yakın bir süredir sektörün içinde olan ekibimiz mekanik tesisat alanında yurtiçi ve yurtdışından seçkin kurum ve firmalara hizmet vermektedir. Çalıştığımız projelerde öncelik daima işin doğru ve zamanında yapılması olmakla beraber müşteri beklentilerinin üzerinde kaliteye ulaşmak hedefimizden hiçbir koşulda taviz verilmemesi şirket kültürümüzün önemli bir unsurudur.

Yer aldığımız prestijli projelerde edindiğimiz deneyim ve teknolojideki yeniliklerin güncel takibi ile çalışanların sürekli gelişimine verdiğimiz önem neticesinde sahip olduğumuz donanımlı teknik kadro, bilgi birikimi ve teçhizat donanımı sayesinde önemli projelerin tercih edilen iş ortağı olmaktayız.

Faaliyetlerimiz içerisinde bir ana iş kolumuz da teknolojik seraların projelendirilmesi ve imalatıdır. Bu alandaki bilgi birikimimiz ile kendi geliştirdiğimiz özel tasarımlarla çiftçinin ihtiyaçlarına akıllı çözümler sunmaktayız.

Ana ilkemiz; sanayi ve konfor tesisi yatırım ve işletme maliyetlerinin optimum seviyede tutulması ve işletmenin kesintisiz ve verimli olarak çalışmasının sağlanmasıdır.